Zespół muzyczny KanKan powstał w 1993 roku, by zapewnić Państwu profesjonalną obsługę uroczystości okolicznościowych. Od początku istnienia zespołu do dnia dzisiejszego liderem KanKana jest Marcin Obara.

Skład osobowy zespołu kilkukrotnie się zmienił. Obecnie grupę tworzą: Agata, Marcin i Michał. Zmianom personalnym towarzyszyły zmiany w zapleczu technicznym. Do czego to doprowadziło zobaczcie sami – zapraszam do zakładki „sprzęt”. Wszystko to, po to, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów.

Tym co nas wyróżnia spośród setek innych zespołów jest to, że występując na scenie świetnie się bawimy, a energia którą w ten sposób przekazujemy publiczności sprawia, że zwykły występ  zamienia  się  w  niezapomniane  “show”. Różnorodność  i  uniwersalność  repertuaru  (od światowych  evergreenów poprzez  najbardziej znane przeboje lat 60-90,
do najnowszych hitów list przebojów) powoduje, że zespół sprawdza się na każdego rodzaju imprezie.

Wybierając  nasz   zespół  lub   prezentera   muzycznego  macie   Państwo   pewność,  że  zatrudniliście  profesjonalistów.
Bo co jest  najważniejsze  podczas  uroczystości  weselnej?  Co sprawi Parze Młodej  największą radość oraz satysfakcję
z przeżytych chwil? Oczywiście zadowoleni goście, którzy długo wspominać będą zabawę trwającą do białego rana przy dźwiękach muzyki zespołu lub prezentera muzycznego „KANKAN”.

DJ –Prezenter
Szukacie Państwo wysokiej jakości oprawy muzyczno – prezenterskiej na studniówkę, sylwester, jubileusz, wesele, chrzciny, komunię, urodziny…? Zapewniam, że ze mną sukces każdej imprezy jest gwarantowany.

Powierzając mi prowadzenie ważnego dla Państwa wydarzenia zapewniacie sobie oraz swoim gościom dobrą zabawę nie przekraczając zarazem granic dobrego gustu i smaku! Poprowadzę przyjęcie w oryginalnym stylu, wykazując się dużą elastycznością i wieloletnim bezcennym doświadczeniem na estradzie!

Na imprezach prezentuję muzykę z płyt i “na żywo”. Gram na instrumentach klawiszowych, akordeonie, śpiewam nie ograniczając się jak większość DJów do wciskania PLAY i STOP. Nie zajmuję się muzyką oraz prowadzeniem uroczystości  przypadkowo,  posiadam  wykształcenie  muzyczne,  jestem   absolwentem   Państwowej  Szkoły  Muzycznej
im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy na Wydziale Muzyki Rozrywkowej. W sposób niepowtarzalny prowadzę oczepiny, konkursy, zabawy, biesiadę przy stołach, repertuar dopasowuję do bawiących się gości.

Posiadam bogaty repertuar muzyczny począwszy od lat 50-tych po najnowsze światowe przeboje, profesjonalne nagłośnienie, dopasowane do scenerii i klimatu wydarzenia oświetlenie. Zapewniam dodatkowe atrakcje, np. karaoke, pokazy multimedialne, biesiadę przy stołach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress