Marcin
20  lat  w  branży  artystycznej,  absolwent  Państwowej  Szkoły Muzycznej  im. Artura  Rubinsteina w Bydgoszczy na Wydziale Muzyki Rozrywkowej, lider grupy i właściciel firmy KanKan, zagrał ponad 1600 imprez tanecznych. Wokalista, multiinstrumentalista,  dj-prezenter,  wodzirej.  Zdobył wiele nagród wokalnych oraz zespołowych. Przygotowuje aranżacje i podkłady muzyczne, konkursy i zabawy dla gości, odpowiedzialny za dojazd oraz bezpieczeństwo zespołu.

Hania
wokalistka, łączy w sobie dwie osobowości muzyczne. Jej pasją są standardy jazzowe, muzyka musicalowa i poezja śpiewana, jednak uwielbia też śpiewać i bawić się w rytmach disco, które jak mówi nastrajają ją zawsze optymistycznie. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć w przeglądach i konkursach piosenki, zarówno wojewódzkich jak i ogólnopolskich. Brała udział w widowiskach musicalowych. Zawsze uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii, którą chętnie się podzieli

Andrzej
doświadczony muzyk, prezenter, wodzirej, multiinstrumentalista. Na swoim koncie ma wiele projektów muzycznych. Obecnie odpowiedzialny za oświetlenie sceniczne. Słabość do słodyczy i mocniejszych brzmień towarzyszy mu od najmłodszych lat. Swoją grą na klawiszach przeniesie Was w gorące klimaty latynoskiej muzyki oraz piosenek Zenka Martyniuka, którego uwielbia.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress